Vajinismus Tedavisi Elazığ

Vajinismus Tedavisi Elazığ

Vajinismus Tedavisi Elazığ - Mühendis Sema Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Elazığdan geliyorum. 1,5 yıllık evliyim. Herkes gibi severek ve mutlu bir evliliğim var, ama bu vajinismus hastalığını kendimde gördüm. Eşimle eskisi gibi paylaşımımın olmadığını farkettim. İnternette araştırırken Saygın Beyi buldum. Buraya gelmeden önce eşimle ilişkiye hiç giremedik. Her defasında korkuyor, ilişki esnasında kasılıyordum. Eşimi yanıma yaklaştırmıyordum. Bu olayda eşimle aramda  bir soğukluk ve paylaşımımızın azalmasına sebep oluyordu. Daha fazla beklemeden Saygın beye geldik. Korkuyordum eşimle  artık samimiyet kurmaktan bile korkuyordum. Utanıyordum. Kendimi güvensiz ve bir okadar pasif hissetmeye başlamıştım. Seanslara girmeye başladım. Her defasında yinede içimde korkular vardı. Buradaki hastaları görüyordum. İnternetteki yazıları okuyordum, ama yinede bana herşey yalan geliyordu hiçbirşeyi başaracağımı düşünmüyordum kendime güvenim kalmamıştı. Taki son seansda  Saygın Bey aklımı başıma getirdi,kendime yazık ettiğimi ve buradaki hastalara güvenince yalnız olmadığımı farkettim. Seanslar bittiğinde içimde korkum vardı,Saygın Beyin bana söylediği birkaç söz ve ödev beni böyle bir kendime getirdiki şimdi o Semadan eser kalmadı. Artık başardım ve eşimle ilişkiye girebiliyorum. Eşimle yeniden eskiyi yakaladım. Çok mutluyum. Saygın bey bir kez daha kendine getiriyor. Allah razı olsun. İyiki varsınız. Teşekkürler.
Elazığ'dan gelen hastanız Sema

 

Sema Elazig

 


Vajinismus Tedavisi Elazığ - Nermin Hanımın cinsel ilişkiye girememe konusundaki yorumları

Merhaba; Ben Nermin günün birinde bende böyle bir teşekkür mektubu yazacağımı bile aklımdan geçmezdi. İsteyince başarabiliyorsun sizin yardımınızla bizzat gördüm. Ben 6 yıllık evli bir bayanım eşimle severek evlendik, sonrası kabuslarım başladı, İlişki sırasında canım acıyacak korkusuyla eşimle birlikte olamıyordum ve kasıyordum eşimi itiyordum vajinismus hastalığı üzerimde yük olmuştu hep ağlamaktaydım. Bir hamile kadın görsem ağlardım, bebek görsem ağlardım. Bende anne olmak istiyordum. Eşim bu konuda çok anlayışlıydı. İnternette dolaşırken Dr. Saygın Beyin sitesini gördüm mektuplarını okudum giderken biraz tedirgin olarak gittim. Saygın Bey insanı  okadar güzel rahatlatıyor ki dedim ki ben bu rahatsızlığı başaracağım. Allah bizi diğer kadınlardan farklı yaratmadı keşke ilk bu vajinismus hastalığımda 6 sene beklemeseydim. Bu sorunun çözümü bu kadar kolaymış 3 seansda  çözdüm, eşimle ilişkiye girebildim. Seanslarıma umutla gittim. Başaracağıma inandım. Sonuç Mükemmeldi. Şuan okadar mutluyum ki sanki geçmişi hiç yaşamamışım artık önüme bakacam. Arkadaşlara tavsiyem hiç zaman kaybetmeden tedaviye başlasınlar. Allah iyiki sizi karşıma çıkardı. Çok teşekkürler.

Nermin elazig


Vajinismus Tedavisi Elazığ - İbrahim Bey'in vajinismus hakkındaki yorumları

Buraya gelmeden önce  çok sıkıntılı bir zaman geçirdik. Ne yapacağımızı bilmiyorduk. Bir boşlukta gibiydik, yaklaşık yedi ay kötü bir zaman geçirdik. Sonrasında Saygın Beyi internetten bulduk ve geldik. Herşey çok  herşey çok iyiydi ve eşim kısa sürede vajinusmustan kurtuldu. Şuan hayatımız çok güzelleşti. Mine Hanım çok yardımcı oldu ve ona teşk ederim. Çok mutluyuz. Herşey için saygın Hocama ve Mine hanıma çok teşekkür ederim.

 

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın