Erkeklere göre vajinismus hastalığı nedir

Erkeklere göre vajinismus hastalığı nedir

erkekesVajinismus hastalığını yaşayan birinin eşi olarak bir erkek için çok zor bir durum. Büyük bir beklenti ile evleniyorsunuz fakat birgün hiç beklemediğiniz vajinismus hastalığı ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Eşinizi seviyorsunuz fakat gittikçe yakınlaşmanız gerekirken, gittikçe dahada uzaklaşıyorsunuz, vajinismus sizi zamanla yoruyor.Vajinismus yüzünden huzursuz ve mutsuz bir insan oluyorsunuz. Evliliğiniz süresince, eşinizin ilişki sırasında kendiniz kasması ve acı çekmesi sonucunda, iki yakın arkadaş gibi yaşıyorsunuz.

Vajinismus, toplumda çok bilinmeyen ve eşlerin sakladığı bu hastalığı zamanla anlıyorsunuz ve vajinismusun zamanla düzeleceğini düşünerek, akışına bırakıyorsunuz ama vajinismusla geçirdiğiniz süre hem eşinizden, hem sizden, hemde vajinismus sizin evliliğinizden götürmektedir.Vajinismus yüzünden siz,eşiniz ve evliliğiniz huzursuz mutsuz olmaktadır.

Eşinizin ilişkiye giremeyeceğini düşünmesi sonucunda vajinismus ve vajinismus probleminin getireceği problemler yüzünden ayrılığın eşiğine gelebilirsiniz hatta ayrı bir eve çıkıp bir süre ayrı kalabilir ve yaşayabilirsiniz, hatta vajinismus sizi birde bakmışsınızboşanma aşamasına  kadar götürebilir.

Oysa ki Vajinismus hastalığı çözülebilir bir problemken ve vajinismus probleminizi çözdükden sonra  artık birbirinize daha içten bakabildiğinizi göreceksiniz. Evliliğinizi belkide bir kazadan kurtardığınızı göreceksiniz.

Yukardaki vajinismus la ilgili  okumuş olduğunuz yazı birçok erkeğin vajinismus problemi ile karşı karşıya kalan eşinin durumu ile ilgili düşünceleridir. Vajinismus hastalığı çözülebilir bir problemken, vajinismus hastalığının getireceği problemlerle yaşamak yerine mutlu ve huzurlu bir evliliği sürdürebilirsiniz. Arzu ederseniz ve ALLAH izin verirse anne-baba da olabilirsiniz. Vajinismus yüzünden kendinizi çift olarak üzme lüksünüz yok.

Aşağıda sizi vajinismus hastalığı ve vajinismus hastalığının getireceği problemlerle yaşamanın ve vajinismus tedavisi ile vajinismus hastalığından kurtulmanın nekadar önemli olduğunu, siz vajinismus hastalığı çeken çiftlere daha iyi anlatabilmek için ve sizi vajinismus hastalığının getireceği problemler acısından bilgilendirmek amaçlı bir eğitim metaryali olarak sizden gelen vajinismus ve vajinismus tedavisi yorumlarını sizinle paylaşıyoruz.

Jinekolog Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri

 2 yıllık vajinismus istanbul öğretmen ve eşinin vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili yorumlarını takip edebilirsiniz.


Vajinismusun Hasta Eşleri Ne Yapabilir?


vajinusmusu yendiler

 

vajinismus tedavisi yorumları


5 yıl vajinismus nedeniyle bir erkek eş olarak  eşinizin yanındasınızdır, her türlü olumsuzluklara karşı hayatı paylaşma sözü verdiğnizden ama bu vajinismus hastalığı yüzünden yaşama sevincinizden hergün azalma olmakta ve siz vajinismus hastalığınızı yenmek için vajinismus tedavisi de almışsınızdır  ve vajinismus yüzünden anne ve baba olabilmek size mucize gibi gelebilir oysaki size uygun vajinismus tedavileri ile sizde tıpkı diğer vajinismusdan kurtulan çiftler gibi  vajinismusdan kurtulur ALLAH izin verir ve sizde isterseniz sizde anne baba olabilirsiniz.Hayatın güzellikleri yaşamak varken vajinismusla yaşamayın.. Sizi vajinismus ve vajinismus tedavisi konusunda uyarmak ve bilgilendirmek amaçlı sizden gelen vajinismusla ve vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları paylaşıyoruz...

vajinismus sonrası gebelik


Fransa'dan vajinismus tedavisi almak için gelen çiftten Ali Poyraz Bey'in tedavi hakkındaji düşünceleri

 

Eşinizle birbirinizi çok severek evlenmissinizdir fakat vajinismus yüzünden hayatınızda hep birseyler eksik olmaktadır.Vajinismus u yenmek için bircok yönteme başvurmuş olsanızda vajinismus la yaşamaya devam etmektesinizdir ve arkadaşlarınızın gebelik haberlerini alırken onların adına mutlu olurken kendi adınıza endişelisinizdir ve vajinismusu kabul edip aynı çatı altında mutlu  olmaya çalışmaktasınızdır oysa uygun bir vajinismus tedavisi ile vajinismusdan kurtulup eşiniz size kendi gebelik haberini verirken bile önce  eşinizin adına sevinmektesinizdir.Vajinismusla yaşadığınız sıkıntılar yerine size uygun bir vajinismus tedavisi alarak kısa  süreler içinde vajnismusdan kurtulup annede babada olabilirsiniz tıpkı diğer çiftler gibi.Şuan vajinismuslu bir çift olabilir belkide vajinismus tedavileri alıp kendinizi farklı hissedebilirsiniz oysaki siz isterseniz kısa süreler içerisinde sizde vajinismus tedavileri ile vajinismus dan kurtulabilir ve ALLAH izin verirse anne  babada olmak isterseniz olabilirsiniz.Vaijinismusla ilgili vajinismus tedavisi ile ilgili birçok aşamada bulunmuş bir çiftin sizi vajinismus konusunda bilinçlendirmek amaçlı tecrübelerini bilgilerinize sunuyoruz....

erkek eş gözüyle vajinismus

vajinismuslular hamile kalabilir

vajinismusu yendim


erkek vajinismus nedir 

 

vajinismus hamile


vajinismusu yenip doğum yapanlar

vajinismus avukat

 

 


 

 vajinismus tedavisi almanya

vajinismus doğum almanya


 

vajinismus tedavi istanbul

vajinusmuslular hamile kalabilir


vajinusmus-hamile


vajinismus doğum gebelik

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 269
Dün: 810
Bu Hafta: 1931
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21927
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521307

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın