Vajinismusla yaşarken

Vajinismusla yaşarken

3145554 largeVajinismusla geçen yıllar...
4 yıl vajinismusla geçmişti ve vajinismus problemimizin olduğunun farkında değildik. Hep biz vajinismus problemimizi kendimiz yeneriz diyerek oyalandık durduk. Eşimn çok anlayışlıydı ama ben vajinismus yüzünden kendimi yendim bitirdim. Hep diğer kadınlardan farklı olduğumu düşündüm. çevremdeki kadınlara bakarak, acaba onlarda da vajinismus hastalığı varmı dedim. Eşim vajinismus tedavisi için beni yönlendirdiğinde boşuna vajinismus tedavisi alacağımı düşündüm. Oysa uygun bir vajinismus tedavisi ile problemimi çözdüm, kendimi vajinismus yüzünden mutsuz olma durumundan havalara uçacak kadar mutlu hissediyordum, dünyada benden mutlusu yoktu hatta hatta birkaç ay sonra okadar güzel bir haber aldım ki, dünyaya yeni gelmiş gibiydik artık hamileydim. Duygularımı anlatmaya kelimeler yetmiyor ve 11.11.2011 de dünya tatlısı kızım Esila'yı  kucağıma aldım, darısı size...

ilk gece korkusu kevser


Vajinismus hastalığı çözülebilir bir problemdir. Vajinismus yüzünden kendinizi, eşinizi ve evliliğinizi yıpratmak yerine, vajinismus hastalığınızı yenmek için adım atın.

Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri


Vajinismusun size ve evliliğinize eşlik etmesi çeşitli şekillerde olmakta ve evliliğinizde vajinismusla geçirdiğiniz süreç çiftlere göre değişmekte olup vajinismus hastalığını çözmüş hastalar hep vajinismusla geçirdikleri süreye üzülmektedirler. Genelde vajinismus öyküsü şöyle başlar; evliliğimizin ilk gününden beri birgün olur düşüncesiyle hep erteledik. Fakat gün geçtikçe durum içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı. Vajinismus hastalığının altında daha çok acı çekiyor ve eziliyordum. Vajinismus yüzünden akşam olsun istemiyordum. Başımı yastığa her koyduğumda, vajinismus yüzünden ağlayarak uykuya dalıyordum. Eşim çok anlayışlı ve çok destek oluyordu bana fakat zamanla onunda sabrı tükenmeye başladı. En ufak bir sorun dahi vajinismus yüzünden kavgaya dönüşmeye başladı. İlk  sene kendiliğinden olur diye bekledik, vajinismus için hiçbir tedavi almadık. Çok yanlışmışım, boşa giden  yıllar... Evliliğimin en güzel yılları vajinismus hastalığı ile geçti. Herkes kocasıyla mutlu mesut yaşarken, ben mutsuzdum.
Oysaki uygun bir vajinismus tedavisi ile çok kısa süreler içersinde vajinismus hastalığını yendim, çok mutluyum, eşimi çok seviyorum. Acaba veya keşke demek istemiyorsanı, hiç beklemeyip vajinismusla yaşamayın, herkes vajinismus hastalığını yenebilir.

ilk gece korkusu

Yukarıda okuduğunuz gerçek yaşanmış duyguların benzerlerini sizde yaşıyor olabilirsiniz. Oysaki üzüntünün yerine mutluluk varken hayattan keyif almak dururken, sırf evinizde vajinismus hastalığı nedeni ile niye mutsuz olasınız ki... Vajinismus çözülebilir bir problemdir.Sizinde diğer kadınlardan farkınız yok, doğaya karşı gelme lüksünüz de yok.

Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 268
Dün: 810
Bu Hafta: 1930
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21926
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521306

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın