Hiçbir kadın vajinismusu taşımak istemez

Hiçbir kadın vajinismusu taşımak istemez

meVajinismus bildiğiniz gibi istediğiniz halde elinizde olmadan eşinizle cinsel ilişkiye girememe durumudur.

Hiçbir kadın vajinismusu taşımak istemez. Vajinismus kadınları öyle bir durumu düşürür ki insan karamsarlaşır, normalde hayatta herşeyin üstesinden gelebileceğinizi düşünsenizde, azimli olsanızda, korkularınıza yenik düşmesenizde vajinismus sizi karamsar yapar, vajinismus sizin yenilginiz olur.

Vajinismus hastalığı sizin kendinize olan özgüveninizi kaybettirir, vajinismus hastalığı evliliğinize kötü yansır.

 Vajinismus tedavileri alıp hala cinsel ilişkiye girememe probleminiz devam edebilir ve bu sizi dahada karamsarlaştırır. Hep bir sorununu çözmek insanın kendi elindedir diye düşünsenizde, vajinismus hastalığında farklı olabilir. Hiçbir kadın vajinismus sorununu taşımak istemez. Çok istesenizde hem bilgi eksikliği ki eğitimli kadınlarda da var, hemde yanlış vajinismus tedavileri insan bu işin içinden nasıl çıkacağını bilmeyebilir. Vajinismus sizi öylebir duruma getirir ki "ben gerçekten iyileşemez miyim", "diğer kadınlardan gerçekten hem fiziksel hem ruhsal farklıyım galiba", "eşiniz acaba sizin için doğru insan mı?" diye düşünüp durabilirsiniz ve kendinize zarar verip pasifleşirsiniz. Oysaki bu düşünceleriniz çok yersizdir ve vajinismus hastalığı kısa süreler içinde çözebileceğiniz bir problemdir.Oysaki vajinismus çözülemeyen bir sorun değildir o yüzden de vajinismus tedavisi olmak için beklemeye değmez. Boşu boşuna biraz önce okuduğunuz ve hissettiğiniz duygu durumlarını taşırsınız.
İşte bu duygu durumlarıyla birçok vajinismuslu bayan var. Sizi uyarmak ve bilgilendirmek mahiyetinde  vajinismus tedavi merkezimizdeki tecrübelerimizi size bir  eğitim meteryali olarak bilgilerinize sunuyoruz.

Vajinismus hastalığı olan sibel hanımın Vajinismus tedavi merkezi istanbul'a ilk e-mail başvurusu ve vajinismus tedavisini aldıktan sonraki vajinismus hastalığı ve tedavisi ile ilgili yorumlarını okuyabilirsiniz.

Danimarka-Sibel-ilk-Mail- Vajinismus

Vajinismus hastalığı ile gelip vajinismus tedavi merkezimiz istanbul'da vajinismus tedavisi sonrası Sibel hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

 Danimarka-SibelTesekkur

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.7%Germany Germany
1.7%United States United States
0.6%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.3%Georgia Georgia
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 124
Dün: 926
Bu Hafta: 2831
Geçen Hafta: 5608
Bu Ay: 10795
Geçen Ay: 27367
Toplam: 482916

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın