Cinsel İlişkiye Girememek Nedir

Cinsel İlişkiye Girememek Nedir

Cinsel İlişkiye Girememek NedirKişi istediği halde cinsel ilişkiye tam olarak giremez veya kısmi ağrılı cinsel ilişkiye girer. Cinsel ilişkiye girememe durumu kişinin iradesi dışında, elinde olmadan gelişmektedir.  İstediğiniz halde eşinizle yada erkek arkadaşınızla cinsel ilişkiye girememe durumu sürdükçe de psikolojik yönden sizi olumsuz şekilde etkileyecektir.  Cinsel ilişkiye girememe problemini taşımak sosyal hayatınızda, iş hayatınızda olumsuz etkilerini yansıtacaktır. Cinsel ilişkiye istediğiniz halde girememe durumunuzu yenebilmek için tecrübeli güvenilir  vajinismus tedavi merkezlerinde kısa sürelerde vajinismus tedavilerini alıp sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Unutmayın ki bu durum isteğiniz dışında gerçekleşmekte ve siz ne kadar kendi başınıza çözmek isteseniz de  başarılı olma süreniz ve yüzdeniz düşük olduğundan cinsel ilişkiye girememe ile geçen süre sizi yoracak, üzecek ve özgüveninizde zayıflamaya yol açacaktır.

Vajinismus-Nedir İlk Gece Korkusu Nedir


 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 107
Dün: 810
Bu Hafta: 1769
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21765
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521145

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın