Başarısız Vajinusmus Tedavileri Nelerdir?

Başarısız Vajinusmus Tedavileri Nelerdir?

Vajinismus ?Vajinusmus? cinsel ilişkiye girmek istemenize rağmen elinizde olmayarak, iradeniz dışında gelişen korku panik ve kasılma neticesindeeşiniz ya da partnerinizle cinsel ilişkiye tam olarak girememe durumudur.
Vajinusmus tedavisi, kişi vajinusmusu yenmek istedikten sonra çok kolay, çok kısa süreler içinde, üzülmeden sıkılmadan bunalmadan, hicbir kimseye ihtiyacınız olmadan ?sadece kendiniz dışında? çözebileceğiniz bir durumken ve çözdükten sonrada sağlıklı bir cinsel yaşama şansına sahipken, vajinismus tedavinizi eksik, yanlış ve yetersiz alarak hem paranızı, hem moralinizi en

önemlisi zamanınızı gereksiz bir şekilde boşa harcamaktasınız.

Başarısız vajinusmus (Cinsel İlişkiye Girememe) tedavileri kişinin kendine ve eşine olan özgüvenini kaybettirip, ruhsal ve bedensel olarak daha zayıf bir hale gelmesine yol açmaktadır.

Bu bölümde yanlış vajinismus tedavileri nelerdir, bu yanlış vajinusmus tedavilerini olarak neler kaybediyorsunuz? Ruhsal durumunuzdaki olumsuz etkileri nelerdir? Eşler arasındaki ilişkiye nasıl yansıyor, zaman, para ve emek kaybına yol açmasına rağmen doğru bir şekilde vajinusmus tedavisi alarak bu tablonun, nasıl tam tersine döndüğünü inceleme fırsatınız olacak.

Bu kadar ayrıntılı bilgilendirmeyi durumunuzda olanların tecrübelerinden dinleyebileceksiniz.

YANLIŞ VAJİNUSMUS (Cinsel İlişkiye Girememe) TEDAVİLERİ

1-   Gereksiz kızlık zarı ?hymenoktomi? önerilmesi veya yapılması,

Bu durum boşuna anestezi almanızı, boşuna ameliyat olmanızı, boşuna zaman kaybetmenizi, boşuna maddi kaybınıza yol açar.

Gereksizce önerilen kızlık zarı operasyonunu  yaptırmazsanız da, içinizde  hep şüphe olarak kalacak, bu da vajinismus probleminizi aşmanızı daha da zorlaştıracaktır.


VAJİNUSMUS (Cinsel İlişkiye Girememe) TEDAVİSİNDE İNTERNETİN GÜCÜ

İnternet günümüzde her alanda, her konuda faydalandığımız bir kavram.


Faydalarının yanında yanlış, yetersiz ve eksik bilgilendirmeler de barındırdığı için bazen de zararları olabilmektedir.

Vajinusmus ?Vaginismus? tedavisinde, internet sayesinde doğru bilgilendirilmeyle birçok vajinismuslu çift içinde bulundukları durum istemelerine rağmen cinsel ilişkiye girememenin ne olduğu tıp dilinde nasıl adlandırıldığını, hiçbir şekilde bu durumun farkında olmadığına, sadece kendisinde olduğunu sanarken başkalarında da olduğunu anlayarak rahatlıyor ve internet bazen de yuvalarını kurtarıyor.


VAJİNUSMUSU (Cinsel İlişkiye Girememe) YENMEYE KARAR VERDİYSENİZ

1-  Önce kendinize inanın, çünkü hiç kimseye kendinizden çok ihtiyacınız yok.

2-  Eşiniz yanınızda olmayabilir, inanmayabilir. Daha önce başarısız tedaviler alabilirsiniz. Para, zaman, moral kaybınız olur, eşiniz daha fazla para, zaman ve moral kaybetmek istemez, durumunuzu böyle kabul edebilir ama siz etmeyin, çünkü yenersiniz daha fazla vakit kaybetmeden?

Bu zaman çok önemli, çünkü birbirinizi daha yakın ve mutlu olup, mutlu edecek bir zaman dilimini, birbirinizi ister istemez kıracak üzecek bir dönem içinde geçirmemiş olacaksınız.


Ayrıca zaman siz ailenizi genişletmek isterseniz 35 yaşından sonra gebe kalma şansızın istatiksel olarak azalmaktadır.

Ayrıca ömür boyunca bu şekilde olma ayrıcalığınız da yok?

Soz Sözümüz: Allah sizi farklı yaratmadı, Diğer kadınlardan hiçbir farkınız yok, Doğaya karşı gelme lüksünüzde yok...

Op. Doktor Saygın Micozkadıoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı


 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 107
Dün: 810
Bu Hafta: 1769
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21765
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521145

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın