Vajinismusu Çözmeye Ne Kadar Yakınsınız?

Vajinismusu Çözmeye Ne Kadar Yakınsınız?

Vajinusmus hastalığını yaşamak istemiyor ve vajinismus tedavisi için araştırmaya başladıysanız, eşiniz, vajinismus  durumunuzu kabul etmesine rağmen, siz vajinismus hastalığından kurtulmak için çözüm arayışındaysanız, çeşitli vajinusmus tedavi merkezlerinde vajinismus tedavisi almanıza rağmen, vajinismus  probleminiz hala devam ediyor hatta cerrahi olarak kızlık zarınıza müdahale edilmiş olup vajinismus sorununuz devam ediyor ve siz hala vajinismustan kurtulmak için yine vajinismus tedavisi arayışı halindeyseniz, bütün bu korku ve endişelerinize rağmen, ben bu işi kendim için çözmeliyim diyorsanız, eşiniz, daha önce almış olduğunuz vajinismus tedavi merkezlerindeki yetersiz ve eksik vajinismus tedavilerinden bıkmış olup, desteğini sizden çekmesine rağmen, vajinismusu çözerim diyorsanız,

 

dr.saygın micozkadıoğlu'nun önemli gördüğü, vajinismus hastalığı ile ilgili basit bir sorusuna yanıtınıza göre, vajinismusun çözümüne ne kadar yakın olduğunuz hakkında fikir sahibi olacaksınız.

SORU 1: DÜNYA' DAKİ DİĞER KADINLARDAN FARKINIZ VAR  MI ? (adet görebiliyorsanız , az da olsa meme gelişiminiz varsa ).
Cevabınız hayır ve dünyadaki diğer kadınlardan farkım yok diyorsanız, sizde vajinismusu çözebilirsiniz.

Eğer vajinismusla yaşamayı sürdürürseniz, şu anki durumunuzu değiştiremez ve vajinismus problemleriniz ertelenir, zamanla size, işinize ve eşinize, ilişkinize olumsuz yansımaları olabilir. Bu durum bugününüzü ve yarınınızı hırpalayacak, sizi yoracak ve üzecektir. Tıpkı aşağıdaki Sakarya'dan gelen Öğretmen Sevcan Hanımın vajinismus hastalığı yüzünden yaşadıkları gibi...

 

Ben  26 yaşındayım. 5 yıllık evliyim.Vajinismusum. 5 yıl boyunca ilişkiye girme eğiliminde bulunmadık. Keşke  duysaydık  son 2 ay önce ilişkiye girmeyi  denedik ve olmadı. Ondan önce eşimi çok seviyordum ama  ilişki olmayınca acayip soğudum ve ayrılmayı düşünüyorum vajinismus nedeniyle. Ona karşı bir şey hissedemiyorum ama biliyorum ki onu çok seviyorum. Çünkü 2 ay önceye kadar bir şey yoktu. İlişkiye giremiyorum bir türlü istemiyorum. Yaklaşamıyorum bile , çok acı bir durum. Evde iki yabancı gibiyiz. İlişki esnasında eşimin tecrübesizliği vardı ve ben korktum. Beynim sürekli olmayacağını söylüyor. Ona hükmedemiyorum. İnşallah bu  vajinismus rahatsızlığı yenecem. 

sevcan a


Vajinismus Tedavisi Avusturya - Gülizar Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Avusturya dan Gülüzar; 1 senelik evliyim ve vajinusmusum. Daha önce böyle bir şeyin olduğunu bile bilmiyordum. İlk gece bu korkunç şeyle karşılaştım. Kabullenmem biraz sürse de  sonunda kabullendim ve Saygın Beyi internetten buldum. Hemen olmasa da bir süre cesaretimi toplayıp randevü aldım. İnşallah herşey çok güzel olacak  korktuğum ve kendimi kastiğim için birlikte olamıyoruz.

 

Gulizar avusturya

Diğer kadınlardan hiçbir farkınız  yok, doğaya karşı gelme lüksünüzde yok...

 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri
 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 269
Dün: 810
Bu Hafta: 1931
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21927
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521307

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın