Vajinismus Ve Sizin Psikolojiniz

Vajinismus Ve Sizin Psikolojiniz

Vajinismus, Vajinismus belirtileri kadında zamanla duygusal tatminde azalma, herkesin rahatça girdiği cinsel ilişkiye, ben , nasıl neden giremiyorum şeklinde suçluluk, bu problem ruh durumunuzu olumsuz etkileyecek , işinize, eşinize ve ilişkilerinize olumsuz şekilde yansıyacaktır. Utanç duyma , kendinden nefret etme, hayal kırıklığı hissi, eşine karşı suçluluk hissi, ezilmişlik hissi, çocuk sahibi olamamanın getireceği baskı, içinde bulunduğunuz durumu yansıtmaktadır. Kaygılı ve tedirgin bir ruh halindesinizdir.unutmayın bu durumu yaratan neden

Bilinçaltınız tarafından beyninize cinsellikle , cinsel ilişkiye girmekle ilgili yanlış mesajların ve komutların gitmesiyle ilgilidir.

Vajinusmus (cinsel ilişkiye girememe), sizi kırar, incitir, duygularınızla oynar , aşağılık kompleksine, huzursuzluğa, gerginliğe iter. İşte o an içinizde çaresizlik, umutsuzluk başlar. Benliğinizi sarar ve sizi içten içe tüketir.bu durumu kabullenirseniz, bu yükü hayatınız boyunca yanınızda taşıyacaksınız ve kendinize ne kadar zarar verdiğinizin bilinçsizliği içinde yaparsınız. Bir yük gibi taşırsınız bu durumu, yıllar geçtikçe ağırlıkları altında nasılda ezildiğinizi umursamadan. O sizin içinizdeki güzellikleri , umutları, hayalleri, mutlulukları eritirken siz ona sımsıkı sarılırsınız. Vajinusmusu yenmek çok kolayken ve bu kadar yakınken, tüm bunları yaşamayı göze alırsınız. Sırf biz böyleyiz , vajinismus hastasıyım diyerek vajinismus problemini çözmek için ufak bir adımdan çekindiğinizden.

Eğer , vajinusmusu (cinsel ilişkiye girememe), vajinismus belirti  veya vajinismus belirtilerini çözmek için küçük bir adım atarsanız gerçekten kendinizi özgürleştirir, içinizde ördüğünüz duvarları yıkarsınız. Vajinusmusu yendiğinizde içinizdeki güzellikler daha çok uyanacak ve siz yaşamla özgürce uyumu yakaladığınızı fark edeceksiniz.taşıdığınız her türlü olumsuz,yanlış duygu durumu sizin şimdinizin ve geleceğinizin düşmanlarıdır. Unutmayın!!!
Hadi ne duruyorsunuz, ? Kendi geleceğiniz, mutluluğunuz ve sağlığınız için, vajınusmusu yenmek için , ufak bir adım atın,atın ki artık daha fazla zarar vermesin size.


SON SÖZ: SİZİN , KENDİNİZE HAKSIZLIK ETME LÜKSÜNÜZ YOK.!!!  VAJİNİSMUSU YAŞAMAYA VE BU DURUMDA OLMAYA HAKKINIZ YOK!!!!
ÇÜNKÜ DÜNYA' DAKİ DİĞER KADINLARDAN , FARKINIZ YOK, İSTERSENİZ VAJİNİSMUSU VE VAJİNİSMUS BELİRTİLERİNİ YENECEKSİNİZ!!!

Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum doktoru  vajinismus ile ilgili görüşleri

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 268
Dün: 810
Bu Hafta: 1930
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21926
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521306

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın