Vajinismus Tedavisi Malatya

Vajinismus Tedavisi Malatya

Vajinismus Tedavisi Malatya - Önder Beyin Düşünceleri

Saygın Bey,
Vajinismus tedavisi için size ulaştık ve gelmeye karar verdik. Sizinde vurguladığınız gibi elimden geldiği kadar eşimin yanında olmaya çalıştım.
Evliliğimizin 1. yılında ilişkiye girememe/kasılma problemimizi çözmüş olmamız bence bir şans. Şans derken kastettiğim aslında girişimde bulunmamız zira bu sizin mesleki bilginiz ve bizim de inancımızın müşterek bir başarısı. Her seansta bir adım daha ilerleme olduğunu gördük şimdi ise sonuçlandı. Vajinismus hastalığını çözdük ve mutluyuz. Çok iyi duygularla ayrılıyoruz. Nezaketiniz ve ilginiz için çok teşekkürler…
Önder - Malatya


Vajinismus Tedavisi Malatya - Erkan Beyin Düşünceleri

Şuan burda oluş sebebimiz Saygın Beye teşekkür etmek için. Biz 1,5 yıllık evliyiz. Buraya gelmeden önce bir çok defa değişik şeyler denedik ama en son Saygın Beyi bulduk. Kendisi gerçekten mükemmel bir insan. Bize gerçekten çok samimi ve içten davranıp bunun aşılmıcak bir sıkıntı olmadığını ve bunu birlikte 3-4 seansta çözebileceğimizi  söylemişti , gerçekten 3 seansta bizi mutlu sona ulaştırdı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az lütfen burda biz erkeklere daha çok şeyler düşüyor. Lütfen bu konuda eşinizi yalnız bırakmayın. Eşinize destek olun. Saygın Beye güvenin ve söylediklerini çok dikkatlı uygulayın atlamadan. Arkadaşlar Biz bunu Saygın Beyle çözdük sizlerde başaracaksınız. Artık bir sıkıntım kalmadı. Okadar rahatladımki yeni bir hayat bizi bekliyor, bir eksik kaldı oda bir bebek.
Erkan - Malatya

Erkan tsk

Vajinismus Tedavisi Malatya - Aslı Hanımın Düşünceleri

vajinismus tedavisi izmir

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 269
Dün: 810
Bu Hafta: 1931
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21927
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521307

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın