Vajinismusu yendim, 9 haftalık hamileyim - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Vajinismusu yendim, 9 haftalık hamileyim
Vajinismusu yendim, 9 haftalık hamileyim 1 Yıl, 1 Ay önce  
Saygın hocam merhaba,
2015 yılında vajinismus tedavisi için kliniğinize gelmiştim.3 seans sonrasında evimize döndük, seanslar çok iyi geçtiği için umutluydum ve nitekim evimizde vajinismus hastalığını yendim. Bu kadar kafamı meşgul eden ve beni mutsuz eden bu vajinismus hastalığından sayenizde kurtulmuştum.Belki komik gelecek hocam ama bu maili yazarken gözlerim doluyor, size geldiğim zaman kafamdan geçen şeylere de gülüyorum aynı zamanda..Hocam şu anda 9 haftalık gebeyim,bu haberi duyduğumda ilk sizi aradım, mektubumu anca yazabiliyorum.
Sizde tedaviye başlamadan önce internet sitenizde gebelik mektupları okumuştum,hayal gibi gelmişti,şimdi ben yazıyorum:))
Sizi arayıp sayenizde hocam dediğimde Allah'ın sayesinde dediniz, mütevaziliğiniz ve yardımlarınız için size minnettarım. Saygın hocam yardımlarınız için ve gösterdiğiniz iyi niyet için size çok teşekkür ediyoruz.Eşim de çok teşekkür ediyor, istanbul'a geldiğimde inşallah ziyaretinize geleceğim.
Allah sizden razı olsun.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Burcu

Reply Quote

Cvp: Vajinismusu yendim, 9 haftalık hamileyim 1 Yıl, 1 Ay önce  
Merhabalar bende vajinusmus hastasıyım saygın beye gidip tedavi olmak istiyorum fakat korkuyorum ya ben bu tedavi yapamazsam diye ve çok merak ediyorum nasıl bir şey uygulanıyor

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Ozlem

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın