Keşke vajinismustan daha erken kurtulsaydım - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Keşke vajinismustan daha erken kurtulsaydım
Keşke vajinismustan daha erken kurtulsaydım 1 Yıl, 1 Ay önce  
Ve mutlu son; 2,5 yıldır gözümde büyüttüğüm, nasıl olacak nasıl ilişkiye gireceğim dediğimde genelde yapamayacağıma inandığım şey sonunda oldu. Bu 2,5 yıl içinde eşim hep benim yanımda oldu, hep acelesi yok sen hazır oluncaya kadar bekleriz diyip moral verdi. Anlayışı için ona sonsuz teşekkürler. Ama onun yanımda olduğunu bilmeme rağmen en ufak bişeyde alınıp hep kendimi eksik hissettim. Buda bizi doğal olarak huzursuz etti. Sonunda karar verip Saygın Bey’e geldim ve iyi ki de gelmişim onunla konuştuktan sonra evet olacak dedim ve çok kısa süre içinde kendime olan güvenim geldi. İlişkiye girme korkum minimale indi ve başarılı bir şekilde ilişkiye girebildim. Saygın Bey’e bana kendime olan güvenimi tekrar kazandırdığı, bu eksiklik duygusunu atmama yardımcı olduğu için ve en önemlisi beni bu kadar mutlu ettiği için çok çok teşekkür ederim. Belki bu mektubu okuyacak ve aklınıza takılacak. Acaba doğrumu, acaba bu kadar kısa sürede olurmu? Oluyormuş. Ben geriye dönüp baktığımda keşke daha erken vajinismustan kurtulsaymışım. Çünkü evliliğimde boşa geçen ve bişeylerin eksik kaldığı bir 2,5 yıl geçirdim.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Ceren

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın