İlişkiye girememek kabus gibi... - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: İlişkiye girememek kabus gibi...
İlişkiye girememek kabus gibi... 1 Yıl, 2 Ay önce  
Merhabalar;

Ben Sema,
Evliliğimin üzerinden 3 seneden fazla zaman geçti. Evlenmeden önce ilk gece ile ilgili korkularım olmakla beraber böyle bir problem ile karşılaşacağım aklımın ucundan bile geçmedi. Bu problemle karşılaşana kadar Vajinusmus adında bir hastalığın varlığından haberdar değildim bile. Kendimi geliştirmiş,hayatını dolu dolu yaşayan,okuyan,gezen,eline mesleğini almış,öğretmen olmuş bir kızdım. Herkesin gerçekleştirdiği,insanın fıtratında olan,Rabbimin insanın doğasına verdiği bu fiziki bir olayı bu kadar zorlaştıran,kabusa dönüştüren neydi? Evet kabustu adı. Evimde eşimle tek kalmak istemiyordum.Ama birgün olacaktı. Bugün olur,yarın olur dedim bekledim. Herşey gittikçe daha da zorlaşıyordu. Sonunda problemi kabullenip tedavi olmaya karar verdim.Bir hekim ile görüşüp tedaviye başladım.Fakat hiçbir ilerleme kat edemedim.Bu problemle karşılaşıp,sonrasında iyileşen bir sürü insanın haberini duyuyordum. Peki ben neden iyileşemiyordum? İyileşeceğime olan inancım kalmayınca,böylede yaşanıyor hissiyle tedaviyi bıraktım.Evliliğimin 3. yılını da bu şekilde geçirdim....

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Sema

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın