Bekarken Vajinismusla Tanıştım - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Bekarken Vajinismusla Tanıştım
Bekarken Vajinismusla Tanıştım 1 Yıl, 3 Ay önce  
Ben Eylül,21 yaşındayım bekarım. Erkek arkadaşımla ilk denememizde beraber olamadık.Canım çok yandı ve kendimi düşündüm. Birkaç denemeden sonra bu problem kafamda bir daha ki sefer olacak mı, yapabilecek miyim gör sorularla büyümeye başladı. Artık kendime güvenim azalmıştı.Daha sonra bu sorunu kendi kendine çözemiyeceğimi farkettim ve internetten araştırmaya başladım.İnternetten mektupları okuyunca bende vajinusmus hastası olduğuma emin oldum.Problemimi ilk annemle paylaştım ve doktora gitmek istediğimi söyledim.Çok şanslıyım ki anlayışla karşıladı,fakat yinede kafamda bekar hasta olmanın verdiği bir kaygı vardı.Doktor Bey bekar bir hasta olmama ne der,tedavi nasıl olur bilemiyordum,üstelik erkek arkadaşımda yurtdışındaydı. Sonunda Saygın Beye gelmeye karar verdim ve kaygılarımın ne kadar gereksiz olduğunu farkettim.Geldiğim anda beni karşılayan destek olan Mine Abla ve en başından ne kadar doğru bir karar verdiğimi vurgulayan Saygın Beye gerçekten motivasyonumu arttırdı.Aslında çözebileceğime inancım çok azdı,fakat ilk seanstan sonra anladım ki doğru yerdeyim ve geç olmadan çok iyi karar verdim.Başarabilirim ve gerçekten de öyle oldu 4 seansın sonunda yüzümde güller açar bir şekilde mutlulukla buradan ayrıldım.2 gün sonra ilk denememde sorunsuz bir şekilde ilişkiye girebildim.Gerçekten herşeyi kafamda büyütmüşüm.Benimle aynı problemi yaşayan herkese aslında ne kadar kolay olduğunu bu psikolojik baskıyla birgün daha bile yaşamaya değmeyeceğini haykırmak istiyorum.Kendimi vücudumu tanımama yardımcı olan,beni bu yükten kurtaran Saygın Bey’e güler yüzü ve samimiyetiyle bana herzaman destek olan yol gösteren Mine Ablaya sonsuz teşekkür ederim.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Eylül

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın