Bekarken Vajinismusla Tan─▒┼čt─▒m - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Bekarken Vajinismusla Tan─▒┼čt─▒m
Bekarken Vajinismusla Tan─▒┼čt─▒m 1 Y─▒l, 6 Ay ├Ânce  
Ben Eyl├╝l,21 ya┼č─▒nday─▒m bekar─▒m. Erkek arkada┼č─▒mla ilk denememizde beraber olamad─▒k.Can─▒m ├žok yand─▒ ve kendimi d├╝┼č├╝nd├╝m. Birka├ž denemeden sonra bu problem kafamda bir daha ki sefer olacak m─▒, yapabilecek miyim g├Âr sorularla b├╝y├╝meye ba┼člad─▒. Art─▒k kendime g├╝venim azalm─▒┼čt─▒.Daha sonra bu sorunu kendi kendine ├ž├Âzemiyece─čimi farkettim ve internetten ara┼čt─▒rmaya ba┼člad─▒m.─░nternetten mektuplar─▒ okuyunca bende vajinusmus hastas─▒ oldu─čuma emin oldum.Problemimi ilk annemle payla┼čt─▒m ve doktora gitmek istedi─čimi s├Âyledim.├çok ┼čansl─▒y─▒m ki anlay─▒┼čla kar┼č─▒lad─▒,fakat yinede kafamda bekar hasta olman─▒n verdi─či bir kayg─▒ vard─▒.Doktor Bey bekar bir hasta olmama ne der,tedavi nas─▒l olur bilemiyordum,├╝stelik erkek arkada┼č─▒mda yurtd─▒┼č─▒ndayd─▒. Sonunda Sayg─▒n Beye gelmeye karar verdim ve kayg─▒lar─▒m─▒n ne kadar gereksiz oldu─čunu farkettim.Geldi─čim anda beni kar┼č─▒layan destek olan Mine Abla ve en ba┼č─▒ndan ne kadar do─čru bir karar verdi─čimi vurgulayan Sayg─▒n Beye ger├žekten motivasyonumu artt─▒rd─▒.Asl─▒nda ├ž├Âzebilece─čime inanc─▒m ├žok azd─▒,fakat ilk seanstan sonra anlad─▒m ki do─čru yerdeyim ve ge├ž olmadan ├žok iyi karar verdim.Ba┼čarabilirim ve ger├žekten de ├Âyle oldu 4 seans─▒n sonunda y├╝z├╝mde g├╝ller a├žar bir ┼čekilde mutlulukla buradan ayr─▒ld─▒m.2 g├╝n sonra ilk denememde sorunsuz bir ┼čekilde ili┼čkiye girebildim.Ger├žekten her┼čeyi kafamda b├╝y├╝tm├╝┼č├╝m.Benimle ayn─▒ problemi ya┼čayan herkese asl─▒nda ne kadar kolay oldu─čunu bu psikolojik bask─▒yla birg├╝n daha bile ya┼čamaya de─čmeyece─čini hayk─▒rmak istiyorum.Kendimi v├╝cudumu tan─▒mama yard─▒mc─▒ olan,beni bu y├╝kten kurtaran Sayg─▒n BeyÔÇÖe g├╝ler y├╝z├╝ ve samimiyetiyle bana herzaman destek olan yol g├Âsteren Mine Ablaya sonsuz te┼čekk├╝r ederim.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Eyl├╝l

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
90.6%Turkey Turkey
3.9%United States United States
1.5%Germany Germany
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.4%Georgia Georgia
0.3%France France
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%Belgium Belgium
0.2%United Kingdom United Kingdom

Bug├╝n: 370
D├╝n: 910
Bu Hafta: 4407
Ge├žen Hafta: 6938
Bu Ay: 19520
Ge├žen Ay: 29723
Toplam: 602660

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n