Vajinismusu bende yendim - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Vajinismusu bende yendim
Vajinismusu bende yendim 1 Y─▒l, 10 Ay ├Ânce  
Merhaba
Mektubumu s─▒cakl─▒─č─▒n─▒, her daim samimiyetini esirgemeyen Dr. Sayg─▒n Hocama ve ┼čuan dostlu─čunu ya┼čad─▒─č─▒m Mine han─▒ma minnettarl─▒─č─▒m─▒ belirterek ba┼člamak isterim.
Ben iki y─▒l ├Ânce b├Âle bir sorun ya┼čad─▒─č─▒m─▒ fark ettim. ─░nternette kendi ba┼č─▒ma yapt─▒─č─▒m analizlerde vajinusmus belirtilerinin ayn─▒s─▒n─▒ ya┼čad─▒─č─▒m─▒ g├Ârd├╝m.Ne kadar kariyer sahibi olsam da tam bir ├Âz g├╝vene sahip olsam da ikili ili┼čkilerde hep bu sorunun vermi┼č oldu─ču ├Âfke n├Âbetlerinden dolay─▒ ba┼čar─▒s─▒z oluyordum.Bast─▒r─▒lm─▒┼č duygular, ├Ârf ananelerle yeti┼čtirildi─čimden Allah'─▒n verdi─či bu v├╝cudu ne fiziksel ne de ruhsal olarak tan─▒madan,tan─▒t─▒lmadan b├╝y├╝m├╝┼č├╝m.Hep bir korku ├žekingenlik, kulaktan kula─ča aktar─▒lan yanl─▒┼č bilgiler cinselli─či ,daha ya┼čamadan ne oldu─čunu bilmeden ac─▒yla korkulacak bir duyguymu┼č gibi anlat─▒lmas─▒ zati ya┼čamay─▒ imkans─▒z k─▒l─▒yordu.

─░lerleyen zamanda bu durum ben de tam bir ├Âz g├╝ven eksikli─čine ,hayat─▒m boyunca kad─▒nl─▒─č─▒m─▒ ya┼čayamayaca─č─▒m sand─▒─č─▒m ve beni zamanla erkeklere kar┼č─▒ agresif,asosyal bir insan yapmaya ba┼člad─▒.├çok inand─▒─č─▒m ve istedi─čim aile kavram─▒n─▒ kurmak,benden bir par├ža bebek d├╝nyaya getirmek neredeyse imkans─▒z olarak d├╝┼č├╝nmeye ba┼člatm─▒┼čt─▒.

Ya┼č─▒m 34 ve bekar─▒m.Daha fazla ge├ž kalmadan bir an ├Ânce ├ž├Âz├╝m bulmam gerekiyordu.├Ânce ben inand─▒m Allah '─▒n ve do─čan─▒n bize bah┼četti─či kad─▒nl─▒─ča dair her ┼čeyi ya┼čamak istiyordum.├Ân sevi┼čme ne kadar arzulu tutkulu da olsa tam bir cinsel birle┼čme sa─članam─▒yordu.kas─▒lmalar ,titremeler ve ├žo─ču zaman a─člama krizleri... Sorun ya┼čamay─▒ bilmedi─čim ┼čeyden korkmakt─▒ ve korkular─▒mla y├╝zle┼čme vakti gelmi┼čti.ger├žek bir ad─▒m att─▒─č─▒mda internette Dr .Sayg─▒n Hocam─▒n klini─čiyle kar┼č─▒la┼čt─▒m.ilk g├Âr├╝┼čmeye gitmeden sorunlar─▒m─▒ telefonda Dr .Sayg─▒n hocamla konu┼čtuk,daha do─črusu dertle┼čtik ve sorunu sadece benim biraz ├žabamla ├ž├Âzebilece─čimizi ├žok g├╝zel ifade etti. Bu sorunu ├ž├Âzen di─čer dan─▒┼čanlarla da kendilerinin izniyle telefonda konu┼čtuk,hepsi ├ž├Âzm├╝┼č,mutlu mutlu bana bir dakika bile d├╝┼č├╝nmemem gerekti─čini s├Âyl├╝yorlard─▒.Nihayet ilk g├Âr├╝┼čmeye gittim.hocama kendimi ifade ederken o kadar gergin o kadar heyecanl─▒yd─▒m ki kendimi umutsuz vaka olarak g├Âr├╝yordum.Gerginli─čim hocama bile yans─▒d─▒ inan─▒n.Onun anlay─▒┼č─▒ ve yanl─▒┼č bildi─čimiz her ┼čeyi ├žok kez sab─▒rla ifade etmesi beni inand─▒rm─▒┼čt─▒.

Haftaya ilk seansa gittim.bekledi─čimizden de ─▒l─▒ml─▒ ve olumlu ge├žmi┼čti.sonunda umutlar─▒m kazanm─▒┼čt─▒ sadece 15 dakikada...
Ka├ž y─▒l─▒n vermi┼č oldu─ču y├╝k bu kadarc─▒k zamanda kalkm─▒┼čt─▒.Cadde de sevgilimi sevin├žle hayk─▒rarak arad─▒m.bu ilk ├Ânce Dr. Sayg─▒n hocam─▒n tedavisiyle ,├Â─čretmesiyle, tekni─čiyle ve ayn─▒ zamanda benim inanc─▒mla olmu┼čtu.bu ya┼č─▒ma kadar o kadar s─▒navlardan ge├žmi┼čtim ki ...bu bana sunulmu┼č bir l├╝tuftu sanki...BA┼×ARMI┼×TIM.

2.seans,3.seans derken sonunda olumsuz vaka olarak kendimi g├Âren ben 4.seansa gelmeden ├ž├Âzm├╝┼č ve ya┼čam─▒┼čt─▒m bile:)Sevgilimle inanamad─▒k ve bu kadar m─▒yd─▒ demekten kendimizi alamad─▒k.Mutlulu─čumuzu siz d├╝┼č├╝n├╝n art─▒k:)
bana da k─▒smet oldu bu te┼čekk├╝r mektubunu ,hem de i├žimdeki co┼čkuyla yazmak ...├žok ├žok mutluyum ve kendimde 10 ya┼č bile gen├žle┼čti─čimi g├Âr├╝yorum.Ba┼čka bir g├Âzle bak─▒yorum art─▒k ya┼čant─▒ma.Daha kuvvetli,zinde ve kararl─▒...

Sadece bende ki o sihirli c├╝mle hocam─▒n 'hey hey ben burday─▒m'. deyip' parmak ┼č─▒klatmas─▒' oldu.
Siz de ki sihirli c├╝mle ise i├žinizde ve ┼čuan bu mektubu okuyorsan─▒z zaten ger├žekle┼čtirmeye 15 dakika kalm─▒┼č demektir.

SEVG─░LER─░MLE
EM─░NE

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Emine

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
91.7%Turkey Turkey
2.3%United States United States
1.5%Germany Germany
0.6%Georgia Georgia
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bug├╝n: 871
D├╝n: 892
Bu Hafta: 5962
Ge├žen Hafta: 7034
Bu Ay: 17989
Ge├žen Ay: 38213
Toplam: 729538

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n