Vajinismusu yendim ve hamileyim - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Vajinismusu yendim ve hamileyim
Vajinismusu yendim ve hamileyim 1 Y─▒l, 11 Ay ├Ânce  
De─čerli Doktorum Sayg─▒n Bey;

Bu mektubu yazabilmenin mutlulu─čunu ya┼č─▒yor olabilmek inan─▒lmaz.3,5 y─▒ld─▒r hayat─▒m korsan gibi ├ž├Âkt├╝.Asl─▒nda bilin├ž alt─▒mda herhangi bir korkuda yoktu.Ama beni de buldu.├çok severek evlenmeme ra─čmen bu hastal─▒kla 3,5 y─▒l m├╝cadele etmek inan─▒lmaz zordu.Psikolojik olarak akl─▒m─▒zdan hi├žbir zaman ├ž─▒km─▒yordu.Beynimde herzaman benimleydi.Hi├ž kimseye anlatam─▒yorduk ve kendimi hep eksik hissetme duygusu art─▒k dayan─▒lacak bir durum de─čildi. ─░nternetten ara┼čt─▒rmalar─▒m sonucu Sayg─▒n BeyÔÇÖe gelmek istedim,e┼čimle payla┼čt─▒m ve ilk g├Âr├╝┼čmemizi yapt─▒─č─▒m─▒z an ba┼čaramayaca─č─▒ma dair en ufak bir ku┼čkum yoktu.Ona ├žok g├╝vendim.├ľnce AllahÔÇÖ─▒n sonra Sayg─▒n Beyin sayesinde 4 seans sonunda bende hi├žbir ┼čey anlamadan kurtuldum.Hatta oldu─čuna bile inanamad─▒m.Ama ba┼čard─▒k insan sadece kendisinin ba┼č─▒nda oldu─čunu zannediyor,ama yaln─▒z de─čiliz bu s├╝re├žte ├žok arkada┼č edindim herkesin hikayesi de─či┼čikti.Evet 3.seansda hamile kald─▒─č─▒m─▒ ├Â─črendim.D─▒┼ča bo┼čalma ile hamile kalm─▒┼č─▒m.Bu Allah─▒n bir mucizesiydi benim i├žin .┼×imdi hem bu hastal─▒─č─▒ yenmi┼č hemde hamile olarak inan─▒lmaz duygular i├žerisindeyim.Ya Sayg─▒n Beye gitmek i├žin 1 ay ge├ž kalsayd─▒m.Bu hastal─▒k beynimi yiyecekti.├çocu─čumu do─čurcam ve vajinusmus olarak hayat─▒ma daha ka├ž y─▒l devam edecektim.Bu ├Ârnekleri ├žok okudum ve bizzat canl─▒ ┼čahit oldum.Allah─▒m benim i├žin mucizeler yaratt─▒.Bende art─▒k mucizelere inan─▒yorum ve o mucizeyi i├žimde ta┼č─▒yorum.Sonsuz te┼čekk├╝rler.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Canan

Reply Quote

Cvp: Vajinismusu yendim ve hamileyim 1 Y─▒l, 11 Ay ├Ânce  
O kadar b├╝y├╝k bi sorun ger├žekten 3 seansta bitebilir mi l├╝tfen cevap verin

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Merve

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
90.6%Turkey Turkey
3.9%United States United States
1.5%Germany Germany
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.4%Georgia Georgia
0.3%France France
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%Belgium Belgium
0.2%United Kingdom United Kingdom

Bug├╝n: 370
D├╝n: 910
Bu Hafta: 4407
Ge├žen Hafta: 6938
Bu Ay: 19520
Ge├žen Ay: 29723
Toplam: 602660

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n