Vajinismusu yendim ve hamileyim - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Vajinismusu yendim ve hamileyim
Vajinismusu yendim ve hamileyim 1 Yıl, 8 Ay önce  
Değerli Doktorum Saygın Bey;

Bu mektubu yazabilmenin mutluluğunu yaşıyor olabilmek inanılmaz.3,5 yıldır hayatım korsan gibi çöktü.Aslında bilinç altımda herhangi bir korkuda yoktu.Ama beni de buldu.Çok severek evlenmeme rağmen bu hastalıkla 3,5 yıl mücadele etmek inanılmaz zordu.Psikolojik olarak aklımızdan hiçbir zaman çıkmıyordu.Beynimde herzaman benimleydi.Hiç kimseye anlatamıyorduk ve kendimi hep eksik hissetme duygusu artık dayanılacak bir durum değildi. İnternetten araştırmalarım sonucu Saygın Bey’e gelmek istedim,eşimle paylaştım ve ilk görüşmemizi yaptığımız an başaramayacağıma dair en ufak bir kuşkum yoktu.Ona çok güvendim.Önce Allah’ın sonra Saygın Beyin sayesinde 4 seans sonunda bende hiçbir şey anlamadan kurtuldum.Hatta olduğuna bile inanamadım.Ama başardık insan sadece kendisinin başında olduğunu zannediyor,ama yalnız değiliz bu süreçte çok arkadaş edindim herkesin hikayesi değişikti.Evet 3.seansda hamile kaldığımı öğrendim.Dışa boşalma ile hamile kalmışım.Bu Allahın bir mucizesiydi benim için .Şimdi hem bu hastalığı yenmiş hemde hamile olarak inanılmaz duygular içerisindeyim.Ya Saygın Beye gitmek için 1 ay geç kalsaydım.Bu hastalık beynimi yiyecekti.Çocuğumu doğurcam ve vajinusmus olarak hayatıma daha kaç yıl devam edecektim.Bu örnekleri çok okudum ve bizzat canlı şahit oldum.Allahım benim için mucizeler yarattı.Bende artık mucizelere inanıyorum ve o mucizeyi içimde taşıyorum.Sonsuz teşekkürler.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Canan

Reply Quote

Cvp: Vajinismusu yendim ve hamileyim 1 Yıl, 8 Ay önce  
O kadar büyük bi sorun gerçekten 3 seansta bitebilir mi lütfen cevap verin

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Merve

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın