Vajinismusu Sonunda Yendim.... - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Vajinismusu Sonunda Yendim....
Vajinismusu Sonunda Yendim.... 5 Yıl, 6 Ay önce  
Sonunda Vajinismusu Yendim
Evet yendim nasıl mı yendim işte cevabı...
Ben 2,5 yıllık evliydim vajinismus olduğumu evlendiğim gün anladım, eşimle ilk gece birlikte bile olamadım. Daha sonraları herşey geçer diye zamana bırakmaya karar verdik. Ara sıra kendimi hazır hissettiğimde deniyorduk fakat cinsel olarak birleşme olmuyordu. Eşimi üzerimeden atıyor, vücudumu kasıyordum. Aslında bu benim elimde olmadan gerçekleşiyordu. Memleketimde psikoloğa gitemeye karar verdik. Gittikte... Sözde tedavi uyguluyordu bana parmak egzersizleri vs. uygulattı. Bende rahatlama olacaktı ama hiç bir rahatlama söz konusu değildi. Zaten anlamışta değilim parmağın vajinamda ne işi olduğunuda onun yerinin orası olmadığını düşündüm hep... kendimce haklıydımda. Günler geçmesine rağmen bende hiç bir iyileşme belirtisi bile yoktu. Gün geçtikçe evliliğimiz daha da zor dönemlere girmeye başlıyordu. Allah'a şükürler olsun ki eşim çok anlayışlıydı. Fakat ben vajinismusu kendi kendime daha da problem haline getirmeye başladım. Eşime layık olmadığımı, evliliğimizin hakkını vermediğimi düşünmeye başladım. Psikoloğun uyguladığı tedavinin bir işe yaramadığını anladım ve tedaviyi yarım bıraktım. Artık benim için sadece bir mucize olmalıydı ve ben ancak o zaman iyileşebilirdim. İnternette bu rahatsızlığı tedavi eden siteleri dolaşırken Saygın beyin sitesine girdim videoları tek tek izledim, yazılanları okudum. Sonunda buldum!! dedim. Mucize gerçek olacaktı. Saygın beye inandım ve kendisinden randevu aldım. Eşim kamuda çalıştığı için izin tarihimizde gittik. Ve sonunda tedavime başladım. İlk seansta başarabilceğimi anlamıştım. 4. seansın sonundada başardım zaten. Tüm başarımın arkasında Saygın bey'in işinde gerçekten bir uzman oluşu ve eşimin büyük desteği vardır. Evliliğimde artık hiç bir sorun yok. eşimle çok mutluyum. En kısa zamandada bebek sahibi olmak istiyorum.
Saygın bey sizin sayenizde diğer kadınlardan bir farkım olmadığını anladım. Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla...

Çanakkale'den Rabia

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Rabia

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın