Artık bebek hayali kurabiliyorum - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Artık bebek hayali kurabiliyorum
Artık bebek hayali kurabiliyorum 5 Yıl, 6 Ay önce  
Merhaba Saygın Bey, İnanamıyorum, sonunda bende teşekkür mektubumu yazıyorum. 2 ay öncesine kadar teşekkür mektuplarını okuyup ağlayan, hayatını karamsarlıkla geçiren ben değilim sanki?Hayatımda o kadar çok şey değişti ki, çok mutluyum. Sürekli bir gün olacak diye geçirdiğim 16 ay ve her geçen gün psikolojimin iyiden iyiye bozulması, kendimi mutsuz hissetmem, hayattan zevk alamamam, hatta geleceğe yönelik hiçbir plan yapamamam, hepsi çok geride kaldı. 25 şubat günü benim cesaret edip alamadığım ve eşimin aldığı o ilk randevu günü Dr. Saygın Bey?le tanışmamız gerçekleşti. Karşımda sürekli rahatlatmaya çalışan, güven verici konuşan ve benimle aynı kaderi paylaşanların mektuplarını okutup benim tek olmadığım hissini veren bir doktor vardı.
Saygın Bey anlattıkça vajinismusdan kurtulaclalğıma inancım o kadar arttı ki, eşimle evet bu klinikde, doğru merkezde başlamalıyız dedik.
İlk görüşmenin akşamı ilk seansa başladık.
İlk olarak Saygın Bey?le konuşmamız ve benim korkularımdan kurtulmam ilk aşama oldu. Hayatımda korkularımın ve her duyduğum hastalığın bende de olacakmış düşüncesinin hayatımı nasıl mahvettiğini birkez daha anladım. Sağlıkçı olmam ve her hastalıkla iç içe olmam bu da bende olur mu? Düşüncesine beni itiyordu.
Aynen vajinusmusda olduğu gibi? Seansları hiç aksatmadan devam ettim ve önyargılarımdan kurtularak, vajinusmus tedavisine sadece 3 kez gelerek, vajinismusdan kurtuldum.
Artık mutluyum, huzurluyum, kendime olan güvenim yerine geldi. Artık gelecekle ilgili planlar yapabiliyorum ve en önemlisi artık bebek hayali kurabiliyorum?.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Çiğdem

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın