Art─▒k bebek hayali kurabiliyorum - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Art─▒k bebek hayali kurabiliyorum
Art─▒k bebek hayali kurabiliyorum 5 Y─▒l, 9 Ay ├Ânce  
Merhaba Sayg─▒n Bey, ─░nanam─▒yorum, sonunda bende te┼čekk├╝r mektubumu yaz─▒yorum. 2 ay ├Âncesine kadar te┼čekk├╝r mektuplar─▒n─▒ okuyup a─člayan, hayat─▒n─▒ karamsarl─▒kla ge├žiren ben de─čilim sanki?Hayat─▒mda o kadar ├žok ┼čey de─či┼čti ki, ├žok mutluyum. S├╝rekli bir g├╝n olacak diye ge├žirdi─čim 16 ay ve her ge├žen g├╝n psikolojimin iyiden iyiye bozulmas─▒, kendimi mutsuz hissetmem, hayattan zevk alamamam, hatta gelece─če y├Ânelik hi├žbir plan yapamamam, hepsi ├žok geride kald─▒. 25 ┼čubat g├╝n├╝ benim cesaret edip alamad─▒─č─▒m ve e┼čimin ald─▒─č─▒ o ilk randevu g├╝n├╝ Dr. Sayg─▒n Bey?le tan─▒┼čmam─▒z ger├žekle┼čti. Kar┼č─▒mda s├╝rekli rahatlatmaya ├žal─▒┼čan, g├╝ven verici konu┼čan ve benimle ayn─▒ kaderi payla┼čanlar─▒n mektuplar─▒n─▒ okutup benim tek olmad─▒─č─▒m hissini veren bir doktor vard─▒.
Sayg─▒n Bey anlatt─▒k├ža vajinismusdan kurtulaclal─č─▒ma inanc─▒m o kadar artt─▒ ki, e┼čimle evet bu klinikde, do─čru merkezde ba┼člamal─▒y─▒z dedik.
─░lk g├Âr├╝┼čmenin ak┼čam─▒ ilk seansa ba┼člad─▒k.
─░lk olarak Sayg─▒n Bey?le konu┼čmam─▒z ve benim korkular─▒mdan kurtulmam ilk a┼čama oldu. Hayat─▒mda korkular─▒m─▒n ve her duydu─čum hastal─▒─č─▒n bende de olacakm─▒┼č d├╝┼č├╝ncesinin hayat─▒m─▒ nas─▒l mahvetti─čini birkez daha anlad─▒m. Sa─čl─▒k├ž─▒ olmam ve her hastal─▒kla i├ž i├že olmam bu da bende olur mu? D├╝┼č├╝ncesine beni itiyordu.
Aynen vajinusmusda oldu─ču gibi? Seanslar─▒ hi├ž aksatmadan devam ettim ve ├Ânyarg─▒lar─▒mdan kurtularak, vajinusmus tedavisine sadece 3 kez gelerek, vajinismusdan kurtuldum.
Art─▒k mutluyum, huzurluyum, kendime olan g├╝venim yerine geldi. Art─▒k gelecekle ilgili planlar yapabiliyorum ve en ├Ânemlisi art─▒k bebek hayali kurabiliyorum?.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
├çi─čdem

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
90.6%Turkey Turkey
3.9%United States United States
1.5%Germany Germany
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.4%Georgia Georgia
0.3%France France
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%Belgium Belgium
0.2%United Kingdom United Kingdom

Bug├╝n: 370
D├╝n: 910
Bu Hafta: 4407
Ge├žen Hafta: 6938
Bu Ay: 19520
Ge├žen Ay: 29723
Toplam: 602660

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n