Vajinismus yüyünden 5 yılımızı kaybettik - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Vajinismus yüyünden 5 yılımızı kaybettik
Vajinismus yüyünden 5 yılımızı kaybettik 5 Yıl, 6 Ay önce  
Merhaba;
Kısa bir süre önce ben de bunun benzeri bir mektup okuyordum. Bir yandan da Saygın Bey?in muayenehanesinde benim gibi gelen bayanları inceliyordum.

O zaman okuduğum mektuplar bana fazlasıyla iyimser gelmişti. Her okuduğum mektup sonrasında, ama benim durumum bu kadar kolay geçebilecek bir durum değil diyordum. 5,5 yıllık evliyim. İlk 4 yıl boyunca bu konuyu kendimiz aşmaya çalıştık. 4 yılın sonunda hiçbir sonuç elde edememiş, hatta birbirimize karşı bu konuda suçlayıcı tavır sergilemeye başlamıştık. Ayrıca artık bebeğimiz olmasını da çok istediğimiz için, bu konuda bize baskı yaratmaya başlamıştı.
4 yılın sonunda bebek için aşılama yaptırmaya karar verdik. Bebeğimiz olursa sonrasında ilişki için bir baskı kalmayacağına inanıyorduk. Bundan sonraki 1 yılımız ise tam bir kabus gibiydi. Bir yıl içinde 3 kez genel anestezi ile aşılama yaptırdık. Maalesef üçünden de sonuç alamadık. İki ay sonra ise tüp bebek yapmaya karar verdik. Sancılı bir tüp bebek tedavisi sonrasında artık hamileydim?Ancak 6 aylık hamileyken bebeğimizi kaybettik.
Bu kayıp sonrasında tüm hayallerimiz, umutlarımız yine yok olmuştu. Bu olaydan 1 ay sonra internette vajinusmusu araştırırken Saygın Hocayı buldum. O gün benim hayatımın dönüm noktasıydı gerçekten.
Bu mektubu şu an kim okuyorsa, bana inansın Saygın Bey?in vajinismus tedavisi ile bu sorunu çözmek gerçekten çok çok kolay?
Okuduğum bazı mektuplarda, bu iş kafada bitiyor diyorlardı. Ben bu yorumları tereddütle okumuştum. Çünkü kafamda kendimi rahatlattığımı sanıyordum kendimce.
Ancak Saygın Bey?in yaptığı iş telkin değil. Yani sadece konuşup durumu kafanızda bitirmenizin ötesinde, çok doğru ve basit yöntemler anlatıyor. Ben Saygın Bey?le tedavim sonrasında bazı şeyleri yanlış bildiğimi fark ettim.
Toplam 3 kez vajinismus tedavisine geldim. Aslında benim için 2. vajinismus tedavisinde sorun bitmişti ama yine de 3.kez gidip kendi kendimi denemek istedim. Sonrasında ilk ilişki denememizde, ben ilişkiye girdiğimizi bile anlamadım başta
Şimdi ise, sıkıntılarla geçen 5,5 yılımıza üzülüyorum gercekten. Şu anda artık her şey bambaşka. İlişkimiz ,aramızdaki bağ, eşimin tavrı?Her şey çok değişti. Bu sorunu yaşayan tüm bayanlar, istediğiniz zaman beni arayabilirsiniz. Ne olursunuz bu sıkıntınızı daha fazla ertelemeyin. Şifa ve sevgi dileklerimle.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Begüm

Reply Quote

Cvp: Vajinismus yüyünden 5 yılımızı kaybettik 2 Yıl, 2 Ay önce  
Merhabalar,

Benim eşim vajinismus ve tedavi olmak istemiyor. Ben ona uzmanlarına gidelim diyorum ama kabul etmiyor. Ne zaman konuyu güzelce açsam benim sadece cinsellik düşünen bir adam olduğumu söylüyor. 5 aylık evliyim. Eşimi tedaviye nasıl ikna edebilirim? Lütfen bu psikolojiyi yaşamış bir kadın olarak bana tavsiye verin. Evliliğimin huzuru kaçmak üzere.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Ahmet

Reply Quote

Cvp: Vajinismus yüyünden 5 yılımızı kaybettik 2 Yıl, 2 Ay önce  
Merhaba..
Esinizi cok iyi anliyorum ama sizide cok iyi anliyorum.. Ben yurtdisindan tedavi olmak icin gittim Saygin beye. Bir haftada tedavi gørdum. eve døndugumuzde 3 hafta sonra, bu sorunu cözdük. Cok mutluyuz.. Esinize bu sayfayi gøsterin.. kadinlarin konusmalarini dinletin.. Benim size yazdigimida.. Umarim yardimi olur.. Gercektende insanin hayatinda bir eksiklikler oluyor. Cünku evlilik 2 insanla olur, ve bu iliski girememe insanin evligigini cok etkiliyor.. Biz bu aradada 10 aylik evliydik, ve daha 2 hafta ønce gözdük bu sorunu.. Siz erken davranmissiniz, ve buda cok iyi. Saygin beye gidin ve cözün bu sorunu.. CUNKU ben cözduysen herkes cözer.. ben cok korkuyordum.. ama hersey okadar kolaymiski, kafamizda buyutmusunuz bu olayi. gec kalmayin, gidin ve tedavi gørun..

Kodu Girin   
Ayse

Reply Quote

Cvp: Vajinismus yüyünden 5 yılımızı kaybettik 9 Ay, 3 Hafta önce  
merhaba hıkayenızı okudum sanırım bende de boyle bır sorun var danısmak ısterım sıze

Kodu Girin   
derya

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın