Vajinismus y├╝y├╝nden 5 y─▒l─▒m─▒z─▒ kaybettik - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Vajinismus y├╝y├╝nden 5 y─▒l─▒m─▒z─▒ kaybettik
Vajinismus y├╝y├╝nden 5 y─▒l─▒m─▒z─▒ kaybettik 6 Y─▒l, 1 Ay ├Ânce  
Merhaba;
K─▒sa bir s├╝re ├Ânce ben de bunun benzeri bir mektup okuyordum. Bir yandan da Sayg─▒n Bey?in muayenehanesinde benim gibi gelen bayanlar─▒ inceliyordum.

O zaman okudu─čum mektuplar bana fazlas─▒yla iyimser gelmi┼čti. Her okudu─čum mektup sonras─▒nda, ama benim durumum bu kadar kolay ge├žebilecek bir durum de─čil diyordum. 5,5 y─▒ll─▒k evliyim. ─░lk 4 y─▒l boyunca bu konuyu kendimiz a┼čmaya ├žal─▒┼čt─▒k. 4 y─▒l─▒n sonunda hi├žbir sonu├ž elde edememi┼č, hatta birbirimize kar┼č─▒ bu konuda su├žlay─▒c─▒ tav─▒r sergilemeye ba┼člam─▒┼čt─▒k. Ayr─▒ca art─▒k bebe─čimiz olmas─▒n─▒ da ├žok istedi─čimiz i├žin, bu konuda bize bask─▒ yaratmaya ba┼člam─▒┼čt─▒.
4 y─▒l─▒n sonunda bebek i├žin a┼č─▒lama yapt─▒rmaya karar verdik. Bebe─čimiz olursa sonras─▒nda ili┼čki i├žin bir bask─▒ kalmayaca─č─▒na inan─▒yorduk. Bundan sonraki 1 y─▒l─▒m─▒z ise tam bir kabus gibiydi. Bir y─▒l i├žinde 3 kez genel anestezi ile a┼č─▒lama yapt─▒rd─▒k. Maalesef ├╝├ž├╝nden de sonu├ž alamad─▒k. ─░ki ay sonra ise t├╝p bebek yapmaya karar verdik. Sanc─▒l─▒ bir t├╝p bebek tedavisi sonras─▒nda art─▒k hamileydim?Ancak 6 ayl─▒k hamileyken bebe─čimizi kaybettik.
Bu kay─▒p sonras─▒nda t├╝m hayallerimiz, umutlar─▒m─▒z yine yok olmu┼čtu. Bu olaydan 1 ay sonra internette vajinusmusu ara┼čt─▒r─▒rken Sayg─▒n Hocay─▒ buldum. O g├╝n benim hayat─▒m─▒n d├Ân├╝m noktas─▒yd─▒ ger├žekten.
Bu mektubu ┼ču an kim okuyorsa, bana inans─▒n Sayg─▒n Bey?in vajinismus tedavisi ile bu sorunu ├ž├Âzmek ger├žekten ├žok ├žok kolay?
Okudu─čum baz─▒ mektuplarda, bu i┼č kafada bitiyor diyorlard─▒. Ben bu yorumlar─▒ teredd├╝tle okumu┼čtum. ├ç├╝nk├╝ kafamda kendimi rahatlatt─▒─č─▒m─▒ san─▒yordum kendimce.
Ancak Sayg─▒n Bey?in yapt─▒─č─▒ i┼č telkin de─čil. Yani sadece konu┼čup durumu kafan─▒zda bitirmenizin ├Âtesinde, ├žok do─čru ve basit y├Ântemler anlat─▒yor. Ben Sayg─▒n Bey?le tedavim sonras─▒nda baz─▒ ┼čeyleri yanl─▒┼č bildi─čimi fark ettim.
Toplam 3 kez vajinismus tedavisine geldim. Asl─▒nda benim i├žin 2. vajinismus tedavisinde sorun bitmi┼čti ama yine de 3.kez gidip kendi kendimi denemek istedim. Sonras─▒nda ilk ili┼čki denememizde, ben ili┼čkiye girdi─čimizi bile anlamad─▒m ba┼čta
┼×imdi ise, s─▒k─▒nt─▒larla ge├žen 5,5 y─▒l─▒m─▒za ├╝z├╝l├╝yorum gercekten. ┼×u anda art─▒k her ┼čey bamba┼čka. ─░li┼čkimiz ,aram─▒zdaki ba─č, e┼čimin tavr─▒?Her ┼čey ├žok de─či┼čti. Bu sorunu ya┼čayan t├╝m bayanlar, istedi─činiz zaman beni arayabilirsiniz. Ne olursunuz bu s─▒k─▒nt─▒n─▒z─▒ daha fazla ertelemeyin. ┼×ifa ve sevgi dileklerimle.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Beg├╝m

Reply Quote

Cvp: Vajinismus y├╝y├╝nden 5 y─▒l─▒m─▒z─▒ kaybettik 2 Y─▒l, 9 Ay ├Ânce  
Merhabalar,

Benim e┼čim vajinismus ve tedavi olmak istemiyor. Ben ona uzmanlar─▒na gidelim diyorum ama kabul etmiyor. Ne zaman konuyu g├╝zelce a├žsam benim sadece cinsellik d├╝┼č├╝nen bir adam oldu─čumu s├Âyl├╝yor. 5 ayl─▒k evliyim. E┼čimi tedaviye nas─▒l ikna edebilirim? L├╝tfen bu psikolojiyi ya┼čam─▒┼č bir kad─▒n olarak bana tavsiye verin. Evlili─čimin huzuru ka├žmak ├╝zere.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Ahmet

Reply Quote

Cvp: Vajinismus y├╝y├╝nden 5 y─▒l─▒m─▒z─▒ kaybettik 2 Y─▒l, 9 Ay ├Ânce  
Merhaba..
Esinizi cok iyi anliyorum ama sizide cok iyi anliyorum.. Ben yurtdisindan tedavi olmak icin gittim Saygin beye. Bir haftada tedavi g├Şrdum. eve d├Şndugumuzde 3 hafta sonra, bu sorunu c├Âzd├╝k. Cok mutluyuz.. Esinize bu sayfayi g├Şsterin.. kadinlarin konusmalarini dinletin.. Benim size yazdigimida.. Umarim yardimi olur.. Gercektende insanin hayatinda bir eksiklikler oluyor. C├╝nku evlilik 2 insanla olur, ve bu iliski girememe insanin evligigini cok etkiliyor.. Biz bu aradada 10 aylik evliydik, ve daha 2 hafta ├Şnce g├Âzd├╝k bu sorunu.. Siz erken davranmissiniz, ve buda cok iyi. Saygin beye gidin ve c├Âz├╝n bu sorunu.. CUNKU ben c├Âzduysen herkes c├Âzer.. ben cok korkuyordum.. ama hersey okadar kolaymiski, kafamizda buyutmusunuz bu olayi. gec kalmayin, gidin ve tedavi g├Şrun..

Kodu Girin   
Ayse

Reply Quote

Cvp: Vajinismus y├╝y├╝nden 5 y─▒l─▒m─▒z─▒ kaybettik 1 Y─▒l, 4 Ay ├Ânce  
merhaba h─▒kayen─▒z─▒ okudum san─▒r─▒m bende de boyle b─▒r sorun var dan─▒smak ─▒ster─▒m s─▒ze

Kodu Girin   
derya

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
91.7%Turkey Turkey
2.3%United States United States
1.5%Germany Germany
0.6%Georgia Georgia
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bug├╝n: 871
D├╝n: 892
Bu Hafta: 5962
Ge├žen Hafta: 7034
Bu Ay: 17989
Ge├žen Ay: 38213
Toplam: 729538

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n