Ben başardıysam, herkes başarır! - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Ben başardıysam, herkes başarır!
Ben başardıysam, herkes başarır! 5 Yıl, 6 Ay önce  
Öncelikle ben vajinismusun tek bende olduğunu biliyordum ve kimseyle paylaşamamıştım birkaç kişi dışında, net üzerinde araştırma yapmaya başladım bu arada 2 tane doktora gittim, çatımın dar olduğunu söyledi. Bu beni iyice karamsarlığa itti, işte parmak egzersizi verdi ama zorla acı çekerek yapıyordum çünkü beynimde bitiremiyordum. Sonra Saygın Bey?in merkezi çıktı karşıma her şey tesadüf ama doğru yeri bulmayı yürekten istiyordum. Araya birkaç ay girdi yani tedaviye başlamak istemedim açıkçası tekrar hayal kırıklığı yaşayacağımı tahmin ediyordum.Sonunda benim yeniden doğmamı sağlayan doktor Saygın bey?i aradım ve güven veren sesi ile beni tedavi olmaya ikna etti ve sonunda insanın evi gibi hissettiği ve huzur dolu bir ortama KayraBera?ya ilk adımımı attım aslında ben yine başaracağımı düşünmüyordum, hep aklımın bir tarafında olmayacak düşüncesi vardı. Çok iyi giden bir yolculuğun sonunda 4. seans sonra bende başardım?ya bunu söylemeyi o kadar çok istiyordum ki ama daha kalıcı olması için buraya yazdım. Çok mutluyum omuzlarımdan büyük bir yük kalktı. Hayat benim için daha güzel, ben yeniden doğdum sanki Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin. Her şeyimizi Saygın Bey?e borcluyuz. Ve diyorum ki, Ben başardıysam herkes başarır.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Hilal

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın