Ben ba┼čard─▒ysam, herkes ba┼čar─▒r! - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Ben ba┼čard─▒ysam, herkes ba┼čar─▒r!
Ben ba┼čard─▒ysam, herkes ba┼čar─▒r! 6 Y─▒l, 3 Ay ├Ânce  
├ľncelikle ben vajinismusun tek bende oldu─čunu biliyordum ve kimseyle payla┼čamam─▒┼čt─▒m birka├ž ki┼či d─▒┼č─▒nda, net ├╝zerinde ara┼čt─▒rma yapmaya ba┼člad─▒m bu arada 2 tane doktora gittim, ├žat─▒m─▒n dar oldu─čunu s├Âyledi. Bu beni iyice karamsarl─▒─ča itti, i┼čte parmak egzersizi verdi ama zorla ac─▒ ├žekerek yap─▒yordum ├ž├╝nk├╝ beynimde bitiremiyordum. Sonra Sayg─▒n Bey?in merkezi ├ž─▒kt─▒ kar┼č─▒ma her ┼čey tesad├╝f ama do─čru yeri bulmay─▒ y├╝rekten istiyordum. Araya birka├ž ay girdi yani tedaviye ba┼člamak istemedim a├ž─▒k├žas─▒ tekrar hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ ya┼čayaca─č─▒m─▒ tahmin ediyordum.Sonunda benim yeniden do─čmam─▒ sa─člayan doktor Sayg─▒n bey?i arad─▒m ve g├╝ven veren sesi ile beni tedavi olmaya ikna etti ve sonunda insan─▒n evi gibi hissetti─či ve huzur dolu bir ortama KayraBera?ya ilk ad─▒m─▒m─▒ att─▒m asl─▒nda ben yine ba┼čaraca─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yordum, hep akl─▒m─▒n bir taraf─▒nda olmayacak d├╝┼č├╝ncesi vard─▒. ├çok iyi giden bir yolculu─čun sonunda 4. seans sonra bende ba┼čard─▒m?ya bunu s├Âylemeyi o kadar ├žok istiyordum ki ama daha kal─▒c─▒ olmas─▒ i├žin buraya yazd─▒m. ├çok mutluyum omuzlar─▒mdan b├╝y├╝k bir y├╝k kalkt─▒. Hayat benim i├žin daha g├╝zel, ben yeniden do─čdum sanki Allah sizin gibi doktorlar─▒ ba┼č─▒m─▒zdan eksik etmesin. Her ┼čeyimizi Sayg─▒n Bey?e borcluyuz. Ve diyorum ki, Ben ba┼čard─▒ysam herkes ba┼čar─▒r.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Hilal

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
88.2%Turkey Turkey
5.9%United States United States
1.3%Germany Germany
1%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%France France
0.1%United Kingdom United Kingdom
0.1%Azerbaijan Azerbaijan

Bug├╝n: 304
D├╝n: 987
Bu Hafta: 2344
Ge├žen Hafta: 7186
Bu Ay: 16703
Ge├žen Ay: 33310
Toplam: 794913

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n