15 yıllık vajinismusluyum ve kendimi kasıyorum - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: 15 yıllık vajinismusluyum ve kendimi kasıyorum
15 yıllık vajinismusluyum ve kendimi kasıyorum 1 Ay, 2 Hafta önce  
Merhaba; Ben 45 yaşındayım. 15 yıllık evliyiz ve hiç birlikte olamadık. Kafamda olan bir şey, acı hissedeceğimi sandığım için, kendimi kasıyorum. Ama kesinlikle inanıyorum ve eşimi çok seviyorum. Bugüne kadar böyle bir şeyin, yerin olduğunu bilseydim önceden gelirdik. Umudumu hiçbir zaman yitirmedim. Kendimize hiçbir zaman gereken zamanı bulamadık. Ailede hastalıklardan dolayı, daha doğrusu babamın 10 yıl önce geçirdiği beyin kanamasından sonra kendimi çok daha fazla sıkmaya başladım ve korkularım daha da fazlalaştı. Derken yıllar geçti ve oldukça yoğun geçen yıllardı. Kendimizi unutup, ailemi, sorunları ön plana aldık. Keşke demeyi sevmek ama o yıllara tekrar dönebilseydim ve problemimizi o dönemde araştırıp gelebilseydim. GÜL - Almanya

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Almanyadan Gül

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın