Vajinismusum ama neden yaşadığım hakkında hiç bir fikrim yok - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Vajinismusum ama neden yaşadığım hakkında hiç bir fikrim yok
Vajinismusum ama neden yaşadığım hakkında hiç bir fikrim yok 3 Ay, 2 Hafta önce  
MERHABA;
Ben Özge 32 yaşındayım. Endüstri mühendisiyim. 3,5 yıllık evliyim. Açıkçası bu durumu vajinismusu neden yaşadığım hakkında bir fikrim yok. Evlenmeden önce ilişkiye girmekten korkmuyordum. Kimseden ilişkiye girmekle ilgili garip hikayeler dinlemedim. Sanırım bu yüzden sebebini bilmediğim için ,çözüm bulamıyorum. İnternetten vajinismusla ilgili bir çok yazı okudum. Kendi kendime çözmeye çalıştım ama başaramadım. Zamanla bu kronik sorun vajinismus hayatımın diğer alanlarına da yansıdı. Kendimi mutsuz, işe yaramaz, değersiz hissediyorum. Buna bir çözüm bulmam da, bu kadar gecikmem de eşimin anlayışlı olmasıdır sanırım. Tedavi nasıl olacak nasıl tepki vereceğim ve işe yaracak mı hiçbir fikrim yok. Sadece kendimi işin uzmanı olduğunu düşündüğüm birine teslim ediyorum. Buradan bu mevzuyu kesin çözerek ayrılacağım demek isterdim ama karakter olarak kötüye kendimi hazırlarım. Kendime çok inancım yok ama denemek zorundayım.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Özge

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 265
Dün: 810
Bu Hafta: 1927
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21923
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521303

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın