Vajinismusum ama neden ya┼čad─▒─č─▒m hakk─▒nda hi├ž bir fikrim yok - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Vajinismusum ama neden ya┼čad─▒─č─▒m hakk─▒nda hi├ž bir fikrim yok
Vajinismusum ama neden ya┼čad─▒─č─▒m hakk─▒nda hi├ž bir fikrim yok 8 Ay, 2 Hafta ├Ânce  
MERHABA;
Ben ├ľzge 32 ya┼č─▒nday─▒m. End├╝stri m├╝hendisiyim. 3,5 y─▒ll─▒k evliyim. A├ž─▒k├žas─▒ bu durumu vajinismusu neden ya┼čad─▒─č─▒m hakk─▒nda bir fikrim yok. Evlenmeden ├Ânce ili┼čkiye girmekten korkmuyordum. Kimseden ili┼čkiye girmekle ilgili garip hikayeler dinlemedim. San─▒r─▒m bu y├╝zden sebebini bilmedi─čim i├žin ,├ž├Âz├╝m bulam─▒yorum. ─░nternetten vajinismusla ilgili bir ├žok yaz─▒ okudum. Kendi kendime ├ž├Âzmeye ├žal─▒┼čt─▒m ama ba┼čaramad─▒m. Zamanla bu kronik sorun vajinismus hayat─▒m─▒n di─čer alanlar─▒na da yans─▒d─▒. Kendimi mutsuz, i┼če yaramaz, de─čersiz hissediyorum. Buna bir ├ž├Âz├╝m bulmam da, bu kadar gecikmem de e┼čimin anlay─▒┼čl─▒ olmas─▒d─▒r san─▒r─▒m. Tedavi nas─▒l olacak nas─▒l tepki verece─čim ve i┼če yaracak m─▒ hi├žbir fikrim yok. Sadece kendimi i┼čin uzman─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m birine teslim ediyorum. Buradan bu mevzuyu kesin ├ž├Âzerek ayr─▒laca─č─▒m demek isterdim ama karakter olarak k├Ât├╝ye kendimi haz─▒rlar─▒m. Kendime ├žok inanc─▒m yok ama denemek zorunday─▒m.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
├ľzge

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
92.2%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.6%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bug├╝n: 318
D├╝n: 1146
Bu Hafta: 3806
Ge├žen Hafta: 5628
Bu Ay: 18100
Ge├žen Ay: 30129
Toplam: 660524

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n