Kurtar─▒c─▒ Mele─čim Sayg─▒n Beye sonsuz te┼čekk├╝rler - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Ba┼čar─▒ ├ľyk├╝leri
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Kurtar─▒c─▒ Mele─čim Sayg─▒n Beye sonsuz te┼čekk├╝rler
Kurtar─▒c─▒ Mele─čim Sayg─▒n Beye sonsuz te┼čekk├╝rler 1 Y─▒l, 7 Ay ├Ânce  
Ben 22 ya┼č─▒nday─▒m ve 1 ayl─▒k evliyim . E┼čimle hi├ž bir ┼čekilde ili┼čkiye giremedim . S├╝rekli bacaklar─▒m─▒ kas─▒p e┼čimi kendimden itiyordum . Allah raz─▒ olsun e┼čim ├žok anlay─▒┼čl─▒yd─▒ ama bu konu can─▒m─▒ s─▒kmaya ba┼člam─▒┼čt─▒ . ─░nternetten ara┼čt─▒rma yaparken Sayg─▒n beye rastlad─▒m . Hemen ertesi g├╝n arad─▒m ve Sayg─▒n beyle telefonda g├Âr├╝┼čt├╝m . ─░nan─▒n sesi ve konu┼čmas─▒ bile sizi rahatlatmaya yetiyor . Hemen randevu ald─▒m ve gittim. ─░lk gitti─čimde kendimle ilgili ├žok teredd├╝tlerim korkular─▒m vard─▒ ba┼čarabilecek miyim diye ama Sayg─▒n beyle ├Âng├Âr├╝┼čmem m├╝kemmel ge├žti . 1. Seanda ko┼čarak gittim ve y├╝z├╝mde g├╝ler a├žarak ├ž─▒kt─▒m . Sayg─▒n hocay─▒ kesinlikle harfi harfine dinledikten sonra ba┼čaramayaca─č─▒n─▒z bir┼čey yok emin olun 2. Seans─▒mda ├žok iyi ge├žti ve inanamayacaks─▒n─▒z 2 seansta bitirdim Art─▒k benden mutlusu yoktu . ┼×uanda hi├ž bir sorunumuz yok ├žok ┼č├╝k├╝r . Allah Sayg─▒n beyden bin kere raz─▒ olsun . ─░yiki vars─▒n─▒z Sayg─▒n hocam . ─░yiki kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒kt─▒n─▒z . E─čer vajinusmus sorununuz varsa ertelemeden hemen gelin

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Tuba

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
92.2%Turkey Turkey
1.6%United States United States
1.6%Germany Germany
0.6%Georgia Georgia
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Belgium Belgium

Bug├╝n: 893
D├╝n: 1231
Bu Hafta: 893
Ge├žen Hafta: 9200
Bu Ay: 20105
Ge├žen Ay: 25605
Toplam: 691882

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n