Kurtarıcı Meleğim Saygın Beye sonsuz teşekkürler - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel İlişkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Başarı Öyküleri
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Kurtarıcı Meleğim Saygın Beye sonsuz teşekkürler
Kurtarıcı Meleğim Saygın Beye sonsuz teşekkürler 1 Yıl, 2 Ay önce  
Ben 22 yaşındayım ve 1 aylık evliyim . Eşimle hiç bir şekilde ilişkiye giremedim . Sürekli bacaklarımı kasıp eşimi kendimden itiyordum . Allah razı olsun eşim çok anlayışlıydı ama bu konu canımı sıkmaya başlamıştı . İnternetten araştırma yaparken Saygın beye rastladım . Hemen ertesi gün aradım ve Saygın beyle telefonda görüştüm . İnanın sesi ve konuşması bile sizi rahatlatmaya yetiyor . Hemen randevu aldım ve gittim. İlk gittiğimde kendimle ilgili çok tereddütlerim korkularım vardı başarabilecek miyim diye ama Saygın beyle öngörüşmem mükemmel geçti . 1. Seanda koşarak gittim ve yüzümde güler açarak çıktım . Saygın hocayı kesinlikle harfi harfine dinledikten sonra başaramayacağınız birşey yok emin olun 2. Seansımda çok iyi geçti ve inanamayacaksınız 2 seansta bitirdim Artık benden mutlusu yoktu . Şuanda hiç bir sorunumuz yok çok şükür . Allah Saygın beyden bin kere razı olsun . İyiki varsınız Saygın hocam . İyiki karşımıza çıktınız . Eğer vajinusmus sorununuz varsa ertelemeden hemen gelin

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Tuba

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

88%Turkey Turkey
6.4%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 269
Dün: 810
Bu Hafta: 1931
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 21927
Geçen Ay: 26820
Toplam: 521307

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.

Numaranızı bırakmak için tıklayın