Doktorlar "vajinismus de─čilsin, naz yap─▒yorsun!" demi┼člerdi. - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Cinsel ─░li┼čkiye Girememe
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Doktorlar "vajinismus de─čilsin, naz yap─▒yorsun!" demi┼člerdi.
Doktorlar "vajinismus de─čilsin, naz yap─▒yorsun!" demi┼člerdi. 5 Ay ├Ânce  
Sevgili Sayg─▒n Bey;
2009 y─▒l─▒nda hayat─▒m─▒n a┼čk─▒ ile evlendim. Say─▒s─▒z hayallerimin oldu─ču adamla art─▒k ayn─▒ evdeydim. Ama saatler sonra benden hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ nene oldu─čunu anlamad─▒─č─▒m ve yakla┼č─▒k 1 ay sonra Vajinismusla tan─▒┼čt─▒m. Televizyondan s├╝rekli s─▒k s─▒k duydu─čum ama ne oldu─čunu tam olarak ne oldu─čunu bilmedi─čim o ┼čeyi bende ya┼č─▒yordum. As─▒l karanl─▒k g├╝nler ondan sonra ba┼člad─▒. Hemen bir jinekolo─ča gittim bana bir dosya ka─č─▒d─▒ boyutunda bir s├╝r├╝ gev┼čeme egzersizi yazan talimatlar ve ne i┼če yarad─▒─č─▒n─▒ anlamad─▒─č─▒m bir yol. Yap─▒lanlar─▒n hepsini yapt─▒m ve jeli kulland─▒m ama yine h├╝sran ve a─člama krizleri. Tekrar ayn─▒ doktora gittim kendisinin yapabilece─či bir ┼čey olmad─▒─č─▒n─▒ ve beni psikiyatra sevk etti. Ona da gittim. ─░lk seansta sonra olmamas─▒n─▒n nedeninin tamamen ben oldu─čumu beceremedi─čimi vs akl─▒n─▒za gelebilecek b├╝t├╝n olumsuzluklar─▒ resmen beynime y├╝kledi. ├ç├Âz├╝m umdu─čum doktor g├Âr├╝┼čmesinden sonra her ┼čey k├Ât├╝ye gitmeye ba┼člad─▒. Sonra ba┼čka bir doktora gittim. Beni masaya ald─▒ ve hayat─▒m boyunca unutamayaca─č─▒m bir plastik par├ža ile can─▒m─▒ yakt─▒. Bana sende hi├ž bir ┼čey yok her ┼čeyi sen kendin yap─▒yorsun istersen yapars─▒n diye geri g├Ânderdi. Bu sorunu asla a┼čamayaca─č─▒m─▒ bana inand─▒rm─▒┼čt─▒. Bu evlili─čimin 1. Y─▒l─▒ olmu┼čtu. Ama umut denen ┼čey var ya hi├ž onu yitirmemi┼čtim. Her g├╝n internetten okuyorum hep ayn─▒ y├Ântemler akl─▒ma yatmad─▒. Sayg─▒n Beyi g├Âr├╝nce e┼čime utana s─▒k─▒la s├Âyledim. Her zamanki anlay─▒┼č─▒ ile gidelim hayat─▒m oldu. Sadece 4 seans ald─▒m 2 seanstayken korkum kalmam─▒┼čt─▒. Art─▒k ya e┼čim bana yana┼č─▒rsa ne diyece─čim nas─▒l ka├žaca─č─▒m diye d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Ve art─▒k bende bunu vajinismusu ├ž├Âzd├╝m. Muayenemin ilk g├╝n├╝nden son g├╝n├╝ne kadar hatta ve hatta s─▒k─▒nt─▒m─▒z─▒ tamamen g├Ânderdikten sonraki g├Âr├╝┼čmelerimizdeki yakla┼č─▒mlar─▒ muhte┼čemdi. Kocama bana g├Âsterdi─či anlay─▒┼č i├žin, Sayg─▒n Bey bana yeniden mutlu olma ┼čans─▒ verdi─či i├žin ├žok ama ├žok ├žok Te┼čekk├╝r Ederim

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Selin

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
92.2%Turkey Turkey
1.6%United States United States
1.6%Germany Germany
0.6%Georgia Georgia
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Belgium Belgium

Bug├╝n: 904
D├╝n: 1231
Bu Hafta: 904
Ge├žen Hafta: 9200
Bu Ay: 20116
Ge├žen Ay: 25605
Toplam: 691893

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n